Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Arkas uzkrāsošana, izmantojot Sadolin 2021. gada toni

Vai meklējat sienas krāsošanas paņēmienu, kas atsvaidzinātu jebkuru telpu, vienlaikus radot mūsdienīgu sadali zonās? Uzkrāsojiet arku! Izpildiet šīs vienkāršās darbības, lai uzkrāsotu ideālu arku, izmantojot Sadolin 2021. gada toni Brave Ground.

Līdz ar Sadolin 2021. gada toņa Brave Ground ieviešanu jums ir lieliska iespēja padomāt par drosmīgākiem toņu risinājumiem savās mājās. Vai vēlaties atjaunināt vienmuļu telpu vai izcelt kādu istabu ar dekoratīvu elementu? Arkas uzkrāsošana palīdzēs abos gadījumos. Šis krāsošanas paņēmiens ļauj ne tikai eksperimentēt ar divu toņu kombināciju, bet ir arī gudrs veids, kā telpas sadalīt zonās, piešķirot tām jaunas, interesantas nianses. Jūs kļūdāties, ja domājat, ka tas ir sarežģīti. Mūsu norādes ar detalizētu katras darbības aprakstu padara šo procesu vienkāršu. 

Sadolin_2021.gada tonis_ka_uzkrasot_arku_bernistaba_Global_1

Lai uzkrāsotu arku, jums būs nepieciešams:

Bundža ar katras izvēlētās krāsas toni, kā arī kontrastējošs tonis arkai

1 liels veltnis, krāsotāja vanniņa

1 mazs veltnis, krāsotāja vanniņa

Līmeņrādis

Mērlente

Zīmulis

Auklas kamols

Atslēgas

Krīts

Līmlente

3,8 cm ota

Skavas

Šķēres

1. Lai uzreiz redzētu, kā izvēlētie toņi izskatīsies telpā, lejupielādējiet bezmaksas lietotni Sadolin Visualizer

2. Izvēlējāties konkrētus toņus? Izmēģiniet tos, izmantojot mūsu ērtos un vienkāršos krāsas toņa testerus, lai ieraudzītu ideālo toņu kombināciju.

3. Vispirms ar veltnīti uzklājiet fona krāsu, lai pārklātu lielu virsmas laukumu. Ritinot veidojiet M un W formas, lai iegūtu vienmērīgu pārklājumu. Kad krāsa ir pilnībā nožuvusi (tas var aizņemt 2–4 stundas), varat sākt veidot arku.

4. Nogrieziet garu auklas daļu un tās galā pievienojiet atslēgas. 

5. Ar līmlenti pielīmējiet auklu pie sienas pareizajā augstumā, lai izveidotu arkas sānu. Nosedziet auklu ar krītu un piespraudiet pie sienas, lai izveidotu krīta vadlīniju. Nolīmējiet līmlenti gar šo līniju. 

6. Izvēlieties arkas platumu un, izmantojot līmeņrādi, tādā pašā augstumā atzīmējiet otras puses augšpusi. Atkārtojiet iepriekšējās darbības.

7. Izmēriet atstatumu starp abām pusēm un atzīmējiet viduspunktu.

8. Auklas galā pievienojiet zīmuli. Piespraudiet auklu viduspunktā starp abām pusēm tā, lai zīmulis sasniegtu abu sānu līniju augšdaļu.  

9. No arkas augšdaļas uzzīmējiet pusloku, pēc tam uzmanīgi ar otu uzkrāsojiet kontūru. Izmantojot veltnīti, aizpildiet pārējo arku. 

10. Uzmanīgi noņemiet līmlenti, kamēr krāsa vēl ir nedaudz mitra.

Vai meklējat vairāk iedvesmas sienu krāsošanas idejām ar šo paņēmienu? Šie četri veidi ļaus jums papildināt mājas ar skaistu arku:

1. Vienkāršas, stilīgas zonas ar krāsas efekta arku 
Sadolin_2021.gada tonis_ka_uzkrasot_arku_Global_1

Vienkāršas arkas izveidošana, izmantojot toni, kas ir par dažiem toņiem bālāks nekā siena, ir efektīvs veids, kā iezīmēt laukumu virs galda vai kumodes. Sajaucot Sadolin 2021. gada silto, dabisko toni ar gaišāku, papildinošu nokrāsu, iegūsiet izsmalcinātu divu toņu kombināciju, kas darbosies jebkurā telpā. 

Kuri toņi?
E7.10.53
E0.04.67
 

2. Pielāgots gultas galvgalis krāsas bundžiņas cenā

Dulux_CF21_how-to_arch_bedroom_Global_3

Vēlaties mainīt guļamistabas sienas? Piedāvājam jums viegli īstenojamu un efektīvu ideju. Izveidojiet dramatisku dekoratīvo sienu guļamistabā, uzkrāsojot lielizmēra arku aiz savas gultas Sadolin 2021. gada tonī Brave Ground. Sadalot arku ar sienas krāsas līnijām, ekonomiskā veidā varat radīt stilīgu uzkrāsotu gultas galvgali. 

Kuri toņi?
E7.10.53
E5.03.82 

3. Apvienojiet krāsas un lokus ar atkārtotu arkas rakstu

Dulux_CF21_how-to_arch_dining room_Global_4

Nevēlaties uz savas sienas parastu arku? Pieejiet tai radoši, izmantojot šo krāsošanas paņēmienu. Uzkrāsojiet uz sienas vairākas sāniskas arkas niansētos elegantos toņos. Tie ir daļa no mūsu gatavās toņu paletes, kas atvieglo eksperimentus ar papildinošām toņu kombinācijām. Izveidojot interesantus un grafiskus lokus, šis efekts jebkurai telpai piešķirs grafisku un modernu izskatu.  

Kuri toņi?
E7.10.53
E4.22.49
E5.03.82
 

4. Ideja gudram efektam atvērtā tipa dzīvojamajā istabā

Dulux_CF21_how-to_arch_dining room with windows_Global_5

Kāpēc iztikt ar vienu arku, ja esat apguvis šo krāsošanas paņēmienu? Lielā, atvērtā telpā vesela arku sērija var radīt lielisku iespaidu. Šeit arkas Sadolin gada tonī rada dekoratīvu logu niansi no grīdas līdz griestiem. Kontrastā ar siltajām okera sienām tās rada pārsteidzošu fonu mūsdienīgai virtuvei. Šo efektu varat radīt, izmantojot dažādus krāsu toņus, tāpēc esiet drosmīgs un eksperimentējiet.

Kuri toņi?
E7.10.53
E4.22.49
E5.37.44

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...