Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Dzīvojamā istaba ar sienām zeltainā salmu tonī

Sajūti dabas burvību savās mājās ar Sadolin 2023. gada toni

Mirdzošs un pacilājošs Sadolin 2023. gada tonis Wild Wonder™ palīdz mums savienoties ar dabu un justies labāk mūsu pašu mājās. Uzziniet, kā mēs izvēlamies gada toni, un kā to apvienot ar tendenču vadītiem toņiem, lai pārveidotu katru telpu…

Lai izvēlētos piemērotu un atbilstošu gada toni, mēs veicam rūpīgu vispasaules izpēti. Katru gadu mēs organizējam tendenču prognozi un lūdzam starptautisku dizaina ekspertu komandu dalīties savās atziņās par to, kas ietekmēs mūsu dzīvesveidu dažu nākamo gadu laikā. Saprotot, kurp virzās pasaule, mēs nosakām krāsas toni, kas atbilst šī brīža noskaņojumam. 

 

Šoreiz, kad plašā dabas pasaule ir globālās dienaskārtības augšpusē, mēs runājām par dažādiem veidiem, kā daba mūs atbalsta un iedvesmo. Sarunu rezultātā nonācām pie Sadolin 2023. gada toņa galvenā akcenta un tēmas: brīnumsēklas- frāze, kas sevī ietver dabas pārveidojošo spēku un pašu toni. Wild Wonder™ ir mirdzošs dabisks tonis, kas piedāvā mums savienoties ar dabu un ienest mūsu mājās dabas burvības sajūtu. Papildinot gada toni, esam izveidojuši četras viegli lietojamas toņu paletes: LUSH, BUZZ, RAW un FLOW. Katra palete stāsta par atšķirīgu veidu, kā daba mūs iedvesmo.

Virtuve, kas izstaro siltumu

 

Saplūšana ar dabu liek mums justies labāk, un nomierinošie meža toņi mūsu LUSH paletē var radīt iesakņošanās un atbalstošu atmosfēru. Lūk, maigi zaļā un Wild Wonder™ kombinācija virtuves zonai piešķir siltumu un maigumu. 

Vairāk ideju un iedvesmas LUSH toņu lietošanai atklājiet šeit. 


Izmantotie toņi:

G3.12.56
G0.16.68

Virtuves siena divos toņos

Izveidojiet dzīvespriecīgu atmosfēru ģimenes mājoklī  

 

Dzīvīgie toņi mūsu BUZZ paletē svin savvaļas ziedu lauka bioloģisko daudzveidību. Šajā gadījumā tie piešķir spilgtas nokrāsas sienai, kas krāsota 2023. gada tonī Wild Wonder™, radot dzīvespriecīgu, rotaļīgu un uzmundrinošu ģimenes mājokli. 

Vairāk ideju un iedvesmas BUZZ toņu lietošanai uzziniet šeit.

Izmantotie toņi:

G0.16.68
B1.18.51
D6.38.51 

Istaba ar svītrainām sienām un šūpuļzirdziņu

Izveidojiet viesmīlīgu guļamistabu

 

Atgādinot mums par dabas materiālu bagātību visapkārt, mūsu RAW palete ir silta un vienlaicīgi bagātīga. Šeit maigi brūnais tonis ir apvienots ar Sadolin 2023. gada toni Wild Wonder™, lai izveidotu guļamistabu, kas liek justies ērti un patīkami, kā kokonā. 

Atklājiet vairāk ideju un iedvesmas RAW toņu izmantošanā, spiediet te.

Izmantotie toņi:
E7.10.53
G0.16.68

Guļamistaba ar maigi brūnām un zeltaini dzeltenām sienām

Līdzsvara panākšana bērnistabā

 

Mūsu FLOW toņu palete ir par līdzsvara ieviešanu mājās. Šis divu toņu efekts sapludina pieklusināti gaiši zilo nokrāsu ar Wild Wonder™ toni, lai radīt jautru un vienlaicīgi vieglu telpas izskatu — lieliski piemērots bērnistabai.

Atklājiet vairāk ideju un iedvesmas FLOW toņu kombināciju izmantošanai, spiediet šeit. 

Izmantotie toņi:

T0.10.70
G0.16.68

Bērnistaba ar gultiņu un svītrainu sienu
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...