Dzīve kļūst labāka, ja iespējams dalīties pieredzētajā ar citiem, un uzņēmumā Sadolin mēs tieši tāpat domājam par toņiem.

Dalies savās krāsainajās idejās un uzklausi draugus, ģimeni un ekspertus, izmantojot jauno Sadolin Visualizer

Home screen

Dzīve kļūst labāka, ja iespējams dalīties pieredzētajā ar citiem, un uzņēmumā Sadolin mēs tieši tāpat domājam par toņiem.

Mūsu jaunā lietotne Visualizer piedāvā simtiem toņu. Izmēģini dažādas kombinācijas, lai atrastu savu ideālo toņu paleti, un apspriedies ar ģimeni un draugiem vai uzzini profesionālu viedokli.

Izmantojot Sadolin Visualizer, vari ātri un vienkārši dalīties savās krāsainajās idejās. Vienkārši noskenē istabu, kuru vēlies pārkrāsot, un pieskaries ekrānam, lai izvēlētos tīkamāko toni.

Kad būsi saglabājis savus foto vai video projektā, pieskaries tiem, lai pārsūtītu savas interjera idejas pa e-pastu vai dalītos tajās ar visu pasauli vietnēs Facebook vai Twitter!

Mēs vēlamies, lai vistuvākie draugi un ģimene piedalītos mūsu dzīves notikumos, tādēļ ir tikai loģiski, ka vēlies konsultēties ar viņiem par sava mājokļa toni.

Vari viņus palūgt pievienot arī savas idejas, lai redzētu, kā tās izskatītos, realizētas dzīvē.

Colour overview

Turklāt, ja vēlies saņemt profesionālu padomu, lai pārliecinātos par savu izvēli, vari vērsties ar savām interjera idejām pie eksperta, kurš sniegs individuālu padomu. Izvēle ir tavās rokās.

Neatkarīgi no tā, vai dod priekšroku tumšiem un dramatiskiem toņiem vai maigām pasteļkrāsām, ar jauno un aizraujošo lietotni Visualizer veiksi labāko izvēli. Jo radošāk, jo labāk. Tādēļ, ka dalīties ir vērtīgi.

Lejupielādējiet jauno lietotni Sadolin Visualizer bez maksas, lai dalītos, iedvesmotos un radītu jaunas krāsainas idejas.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer