Maigie toņi izceļ virsmu un materiālu konsistenci.

Elegantas mājvietas izveide, izmantojot maigus toņus

Izveido elegantu mājvietu, izmantojot maigos toņus, kas izceļ virsmu un materiālu konsistenci.

“Maigākiem toņiem ir priekšrocība — tie izceļ virsmas materiālu,” skaidro Vileke Jongejana, Globālā estētikas centra vecākā toņu dizainere. Šai paletei lieliski piestāv dabiski materiāli, jo tā izceļ koka šķiedras vai ķieģeļu virsmas elementus. Eksperimentē ar līdzīgiem materiāliem, izvēloties mēbeles. Šī neitrālā vide paspilgtina ādas, vilnas un neapstrādāta koka mēbeļu krāsu un tekstūru.

Pievieno spīdīgu akcentu

Gaišu toņu, formu un materiālu izmantošana stimulējoša efekta panākšanai.

“Pamēģini iekļaut matētā sienā spīdīgus elementus, lai dienas gaitā, kad sienu apspīd saules gaisma, virsmas izskats mainītos,” Vileke iesaka. Maigo toņu un krāsu proporciju izvēle apvienojumā ar matētās un spīdīgās apdares miju piešķir telpai neuzkrītošu pārsteiguma akcentu. Nepārspīlēto kontrastu papildina dažādi mīksti audumi, piemēram, lina veļa vai paklāji.

Izvēlies eleganci

Veido grafiskus rakstus, izmantojot divu toņu sienu.

“Lieku priekšmetu popularitātes laiks tuvojas norietam,” apgalvo Vileke. Sabiedrība pamazām atsakās no tradicionālās patērētāju kultūras un pievēršas neuzkrītošākai, pieticīgākai pieejai attiecībā uz izvēlētajiem īpašumiem un mājvietas iekārtojumu. Šī “tik tikko manāmā” interjera stila pamatā ir jauna veida greznība — tā, ko nodrošina vieta un laiks. Cilvēka maņas vairs netiek pārsātinātas; tām tiek piešķirta nepieciešamā telpa, izmantojot nomierinošu, maigu toņu paleti.

Baudi pieskārienus

Izmantojot atturīgu toņu salikumu, var izcelt un atbilstoši novērtēt dažādus priekšmetus.

Izmantojot tik atturīgu, nepārspīlētu pieeju, katrai istabai var piešķirt individuālu personību, pievienojot dažādu materiālu aksesuārus un īpašu uzmanību pievēršot to tekstūrai. “Apsveriet, kāda būs sajūta, pieskaroties dažādām virsmām,” iesaka Vileke. Ja toņi istabā ir ļoti līdzīgi, dažādību nodrošina priekšmeti.

Var eksperimentēt, nokrāsojot tikai dažas mēbeļu daļas, bet pārējās neaizskarot. Vispirms izvēlies vienu vai divus krēslus un nokrāso tos; ja gribi izmēģināt kaut ko drosmīgāku, nokrāso pusi krēsla. Tādējādi varēsi iepazīt gludas un raupjas virsmas pārejas atsevišķā mēbelē.

Atturīguma māksla

Lejupielādē lietotni Sadolin Visualizer un noskaidro, kā šos atturīgos, gaišos toņus var izmantot tavā mājvietā.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer