Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Gaiši zils starpstāvu stāvs atvērta plānojuma telpā
Toņu izmantošana, lai sadalītu savu dzīvojamo telpu

Pielāgojamas mājas izveidošana ar Sadolin gada toni

Daudzfunkcionālām telpām, kur varētu darīt jebko, ir nepieciešams interjers, kas palīdz tām pildīt neskaitāmas lomas- sākot no svētnīcas līdz ģimenes mājai un birojam. WORKSHOP paletes pamatā ir tās daudzfunkcionālais gars. Izmēģiniet šīs četras dekorēšanas idejas, lai jūsu mājoklim būtu svarīgāka loma ar Sadolin gada toni Bright Skies™ un WORKSHOP toņiem.

Šodien vairāk nekā jebkad agrāk nepieciešams, lai mājas būtu daudzfunkcionālas – būtu mūsu birojs, skola, restorāns, kino, svētnīca – tāpēc ir nepieciešamas krāsas, kas varētu atbalstīt šo daudzfunkcionālo lomu. WORKSHOP toņu palete ar priecīgiem, spilgtiem toņiem ir ideāli piemērota daudzfunkcionālai telpai. Pozitīvi un papildinoši - šie toņi lieliski saskan ar Sadolin gada toni Bright Skies™ un tos var apvienot dažādos veidos. 

WORKSHOP toņi ir lieliski piemēroti nokrāsu dalīšanai, zonu noteikšanai atvērta plānojuma telpā un vizuāla savienojuma izveidošanai starp divām blakus esošām telpām. Tāpat tie var pievienot mazliet personības, neatkarīgi no tā, vai tos izmanto kā galveno toni vai kā daļu no akcenta krāsojuma efekta. Atsevišķi vai kopā šie toņi var uzreiz ienest dzīvīgumu jūsu telpās.

Izmēģiniet šīs četras dinamiskās dekorēšanas idejas, izmantojot Sadolin 2022. gada toni Bright Skies™ un WORKSHOP toņu paleti.

1. Izveidojiet dzīvojamo istabu, kur var darīt visu

Dzeltenas un gaiši zilas sienas dzīvojamajā istabā ar nišu

Uz gaisīga Bright Skies™ fona, WORKSHOP toņi ir ideāli piemēroti, lai izceltu arhitektoniskos elementus vai darbošanās zonas. Šī siena, kas izcelta saulaini dzeltenā nokrāsā, ar iegremdētiem plauktiem abās pusēs kļūst par ērtas dzīvojamās istabas centrālo elementu, nodrošinot mūsdienīgu un pielāgojamu grāmatu, keramikas izstrādājumu, darba failu un mākslas darbu glabāšanas zonu.

Kuri toņi?

G4.40.80
Bright Skies™

2. Izmantojiet krāsas telpiskuma sajūtas radīšanai guļamistabā

Guļamistaba gaiši zilā nokrāsā ar toņu dalījuma krāsojuma efektu gultas galvgalī

Esiet gudrs izvēloties toņus kompaktā guļamistabā, lai padarītu telpu vizuāli plašāku. Gaišā un gaisīgā Bright Skies™ tonī nokrāsotas sienas ļauj telpai likties plašai, savukārt efektīva toņa gultas galvgalis spilgtos WORKSHOP toņos rada pasakainu akcentu un neaizņem vietu. Izvēloties to pašu toņu gultas veļu un spilvenus, rezultāts ir atsvaidzinošs, relaksējošs un saskanīgs.

Kuri toņi?

D3.32.55
G4.40.80
Bright Skies™
E4.22.49
F6.55.54
S7.19.59

3. Izkrāsojiet fonu

Zaļš virtuves fons ar rozā un oranžu svītru

Kad virtuve ir arī birojs un rotaļu istaba, iespējams, nevēlaties tai piešķirt tīri praktisku izskatu. Ienesiet kādu krāsu, lai radītu sajūtu, ka visa ģimene var pavadīt laiku kopā – gatavojot ēst, atpūšoties vai rotaļājoties. WORKSHOP toņos krāsotu joslu izmantošana virtuves darba virsmas tuvumā ir gudrs veids, kā nošķirt saimniecības zonu, neizmantojot stiklu vai flīzes. Izmantojiet pret tauku traipiem izturīgu krāsu, piemēram, Sadolin Easycare, kas padara sienu virsmas noturīgas pret ikdienas gatavošanas traipiem un ir mazgājamas.

Kuri toņi?

D3.32.55
B6.05.73
Bright Skies™
J3.14.63
F6.55.54

4. Ēdiet, strādājiet un rotaļājieties ēdamtelpā

Darbistaba ar gaiši zilām sienām un augstiem logiem

Nekas nerada labāku fonu daudzfunkcionālai telpai kā svaigi, gaisīgi Bright Skies™ Sadolin 2022. gada toņi. Maksimāli izmantojot dienas gaismu, tas var palīdzēt iemiesot miera un skaidrības gaisotni aizņemtajā ģimenes zonā, neatkarīgi no tā, kādam nolūkam tā tiek izmantota. Un atcerieties, tā kā šie WORKSHOP toņi tik labi saskan, jūs varat pievienot aksesuārus un interjera elementus līdzīgos enerģiskos toņos.

Kuri toņi?

Bright Skies™

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…